pafbet

*

Komunikācijas stratēģijas izstrāde Programmatiskā mediju pirkšana

Komunikācijas stratēģijas izstrāde un programmatiskā mediju pirkšana zīmola atpazīstamības uzlabošanai Latvijā

UZDEVUMS

*

Jaunas komununikācijas stratēģijas izstrāde, ņemot vērā pandēmijas izraisītās izmaiņas, galvenokārt koncentrējoties uz zīmola aktivitāti digitālajā vidē. Stratēģijas galvenais uzdevums - noteikt jaunus digitālos kanālus, kurus zīmolam izmantot, komunicējot ar mērķauditorijām un veicinot popularitāti Latvijā.

RISINāJUMS

*

Par spīti tam, ka grāmatvedībā nepieciešams strādāt ar vērienīgu dokumentu apjomu, programmatūra, kas ar šiem uzdevumiem varētu palīdzēt maziem uzņēmumiem vai ārštata grāmatvežiem, ir nepieejama savas dārdzības vai sarežģītības dēļ.

Mēs izstrādājām komunikācijas stratēģiju, kurā tika iekļauta konkurentu analīze, atlasīti aktuālākie komunikācijas kanāli, vadlīnijas to pielietošanai, kā arī satura plāns ar dažādiem formātiem jau pastāvošajiem un jaunajiem kanāliem. Tāpat identificējām komunikācijas kanālus un reklāmas iespējas un uzsākām darbu ar programmatisko mediju pirkšanu, lai piesaistītu potenciālos klientus, iegūtu precīzus analītikas datus par viņu aktivitātēm, kā arī palielinātu zīmola atpazīstamību digitālajās platformās.

Vai nepieciešama palīdzība Jūsu projekta īstenošanā?
Skatīt visus projektus

sasveicinies ar mūsu komandu!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Match aģentūra, Dēļu iela 4P, Rīga, Latvija