mūkusalas biznesa centrs

*

Digitālo platformu satura stratēģijas izstrāde Sociālo mediju atbalsts Tekstveide Foto un video satura veidošana E-pasta mārketings Google Ads reklāmas kampaņu aktivizācija

Pilna cikla mārketinga atbalsts

UZDEVUMS

*

Palielināt MBC klātbūtni sociālajos medijos un palielināt pārdošanas apjomus ar tārgetēto tiešsaistes reklāmu palīdzību.

RISINāJUMS

*

Lai veiksmīgi pozicionētu klientu kā vadošo nozares ekspertu, vispirms izstrādāta komunikācijas stratēģija un nodrošināta šīs stratēģijas ieviešana praksē. Klienta platformu uzturēšanas laikā izstrādāts daudzveidīgs un iesaistošs saturs, kura mērķis ir veicināt MŪKU SALAS  kopienas attīstību – intervijas ar uzņēmumu vadītājiem, materiāli par aktuālākajiem dažādu nozaru tematiem. Lai veicinātu klienta telpu aizpildījumu, uzsālktas Google Ads meklēšanas un remārketinga kampaņas, kā arī e-pasta mārketinga kampaņas. Tāpat aktīvs darbs tiek nodrošināts komunikācijā ar medijiem, regulāri veidojot saturu, kas tiek izvietots populārākajos Latvijas medijos, tādējādi veicinot zīmola atpazīstamību. Gadu pēc izstrādātās komunikācijas stratēģijas ieviešanas, klients sasniedzis gandrīz 100% telpu aizpildījumu, kā arī ir būtiski palielinājies tiešo pieteikumu skaits, būtiski ietaupot līdzekļus, kas būtu paredzēti nekustamo īpašumu mākleru starpniecības komisijām.

Vai nepieciešama palīdzība Jūsu projekta īstenošanā?
Skatīt visus projektus

sasveicinies ar mūsu komandu!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Match aģentūra, Dēļu iela 5, Rīga, Latvija