Hampton by Hilton

*

Preses relīžu sagatavošana, izsūtīšana un izvietošana Sabiedrisko attiecību atbalsts komunikācijā ar medijiem Komunikācija ar influenceriem Baneru izstrāde Teksta izstrāde

Sabiedrisko attiecību atbalsts

UZDEVUMS

*

Nodrošināt sabiedrisko attiecību atbalstu Latvijā pirmās Hampton by Hilton viesnīcas atvēršanas kampaņas ietvaros un izstrādāt zīmola atpazīstamības veicināšanas kampaņu. 

RISINāJUMS

*

Viesnīcas atvēršanas kampaņas ietvaros sagatavota preses relīžu sērija – pateicoties kompleksam darbam komunikācijā ar plašsaziņas līdzekļiem, ierobežotos laika termiņos tika nodrošināta materiālu par viesnīcu izvietošana lielākajos ziņu portālos Latvijā – Delfi, Tvnet, LETA, Dienas Bizness, un citos, tādējādi pārklājot plašu auditoriju. Izveidotie materiāli sasnieguši arī plašu auditoriju sociālajos medijos.

 

Lai veicinātu zīmola atpazīstamību, 2023. gadā sadarbībā ar Delfi.lv izstrādātas atsevišķas kampaņas, kas vērstas uz biznesa klientiem un tiem klientiem, kas viesnīcas pakalpojumus izmanto atpūtas nolūkiem. Kampaņu ietvaros izstrādāti baneri, nodrošināta sadarbība ar influenceriem un izstrādāti divas mediju publikācijas, ko papildinājis viesnīcas rīkots konkurss.

Vai nepieciešama palīdzība Jūsu projekta īstenošanā?
Skatīt visus projektus

sasveicinies ar mūsu komandu!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Match aģentūra, Dēļu iela 5, Rīga, Latvija