karavela

*

Stratēģijas izstrāde Satura izstrāde Komunikācijas nodrošināšana un profilu uzturēšana Potenciālo sadarbības partneru atlase

LinkedIn platformas uzturēšana un pārdošanas nodaļas atbalsts

UZDEVUMS

*

Izstrādāt un uzturēt sistēmu, kurā uzņēmuma LinkedIn platformas tiek izmantotas gan kā mārketinga rīks uzņēmuma jaunumu publicēšanai, gan kā personīgās zīmološanas un tīklošanās rīks.  

RISINāJUMS

*

LinkedIn platformu uzturēšanas ietvaros sākotnēji izstrādāta komunikācijas stratēģijas, kas paredz uzņēmuma Karavela vajadzībām izmantot divus profilus – uzņēmuma oficiālo platformu un viena pārdošanas nodaļas darbinieka kontu, ar kura starpniecību tiek izplatīti vēstījumi vegānisko produktu kategorijas izplatīšanas nolūkiem un kas tiek izmantots kā tīklošanās rīks, tādējādi diversificējot saturu. Īstenotās satura stratēģijas rezultātā Karavela oficiālās lapas sekotāju skaits no 2022. gada beigām līdz 2023. gada vidum organiski palielinājies par 40%. Uzņēmuma Karavela darbineka konta sekotāju skaits tādā pašā laika posmā palielinājies par gandrīz 700%.  Jauniegūtie sekotāji izmantoti tīklošanās nolūkiem, kā rezultātā saņemti vairāki desmiti sadarbības pieprasījumi. 

Vai nepieciešama palīdzība Jūsu projekta īstenošanā?
Skatīt visus projektus

sasveicinies ar mūsu komandu!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Match aģentūra, Dēļu iela 5, Rīga, Latvija