ATTA CENTRE

*

Nosaukuma un zīmola koncepcijas izstrāde Google Ads kampaņu iestatīšana, uzturēšana un satura izstrāde Video satura izstrāde Web izstrāde

Starptautiski atpazīstama zīmola izstrāde un veicināšana

UZDEVUMS

*

Izstrādāt starptautiski atpazīstamu zīmolu, nodrošināt pastāvīgu klientu pieplūdumu ar zīmola atpazīstamības kampaņu uzturēšanu.

RISINāJUMS

*

Izstāžu centrs ATTA CENTRE izstrādāts kā lielākais konferenču centrs Baltijā. Vēl projekta izstrādes laikā tam nodrošināta nosaukuma un kopējās koncepcijas izstrāde. Kopš izstāžu centra atvēršanas tam pastāvīgi tiek nodrošināti digitālā mārketinga pakalpojumi – izstrādātas, iestatītas un uzturētas Google Ads kampaņas. Lai papildus izvērtētu iestatīto kampaņu aktivitāti, izveidota atsevišķa mājaslapa, ar kuras palīdzību tiek novērota auditorijas konversija. Kopš projekta atklāšanas 2020. gadā ar digitālo kampaņu palīdzību iegūts 10,4 miljoni impresiju, no kurām auditorijas iesaistes rādītāji sasniedz 10% jeb 1 miljonu cilvēku. Kampaņām, kas nav vērstas uz zīmola atpazīstamību, bet uz konkrētiem piedāvājumiem, iesaistes rādītāji regulāri sasniedz 5% atzīmi. Tāpat uzturēšanas ietvaros izstrādātas un iestatītas in-video reklāmas, kuras līdz galam vidēji noskatījušies 55% auditorijas.

Vai nepieciešama palīdzība Jūsu projekta īstenošanā?
Skatīt visus projektus

sasveicinies ar mūsu komandu!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Match aģentūra, Dēļu iela 5, Rīga, Latvija